• Stanowisko: KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E / KONTENERY MORSKIE
  • Nazwa firmy: MDM TRANSPORT MACIEJ NIECHCAJ
  • Miasto: Cała Polska
  • Data dodania ogłoszenia: 7 czerwca 2021, 21:36
  • Oferta nr 35020616

MDM Transport z siedzibą w Olsztynie to firma głównie  specjalizująca się od roku 2013 w międzynarodowym transporcie drogowym kontenerów morskich na trasach Unii Europejskiej . Decydującą rolę odgrywają u nas przede wszystkim pracownicy . To oni są głównym kołem napędowym dynamicznego rozwoju firmy. Jesteśmy rzetelną firmą. W ramach reorganizacji poszukujemy na stanowisko KIEROWCY MIĘDZYNARODOWEGO C+E KONTENERY MORSKIE

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • aktualne dokumenty wymagane dla zawodowego kierowcy
  • min.roczne doświadczenie w transporcie drogowym kontenerów morskich w granicach Europy Zachodniej
  • wiedza z zakresu przepisów dotyczących kierowców w transporcie drogowym.
  • znajomość procedur obowiązujących kierowców podczas zdawania i pobierania kontenerów w portach morskich
  • dobra organizacja pracy oraz uczciwość
  • niekaralność
  • karta kierowcy
  • podstawowe uprawnienia ADR ( będą dodatkowym atutem)

Obowiązki:

        Transport kontenerów morskich w granicach Europy Zachodniej ( Niemcy, Holandia,Belgia,Francja,Szwajcaria)

Oferujemy:

Stale zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie, samozatrudnienie w stabilnej , rzetelnej i ciągle rozwijającej się firmie transportowej.Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od systemu pracy. Auto służbowe na dojazdy. System 2/1 lub3/1

KONTAKT : +48530678470 , CV: rekrutacja.mdmtransport@interia.pl