• Stanowisko: Pracownik biurowy z jęzkiem niemieckim
  • Nazwa firmy: Elbud sp. z o.o. sp. k.
  • Miasto: podkarpackie
  • Data dodania ogłoszenia: 11 stycznia 2021, 12:47
  • Oferta nr 33780706

Firma Elbud sp. z o.o. sp. k.  poszukuje osoby do pracy biurowej w zakresie spraw administracyjno- osobowych wynikających z prowadzonej działalności polskiej firmy w Niemczech. Miejsce pracy Rzeszów.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  •  prawo jazdy,
  •  dobra znajomość prawa pracy i zasad delegowania transgranicznego pracowników do Niemiec,
  • dobra znajomość  programów kadrowo-płacowych ,mile widziana Optima,
  • gotowość do zadaniowego wykonywania obowiązków, duże   zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec.

Zadania:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych oraz obsługa kadrowa pracowników delegowanych do Niemiec,
  • pozyskiwanie druków A1 ZUS, EKUZ,
  • prowadzenie bazy danych pracowników,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich,
  • realizacja wspólnie z zespołem założeń działu w szczególności w zakresie pozyskiwania potencjalnych kandydatów do pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem.
  • umowę o pracę na pełny etat oraz dobre warunki płacowe.
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju.
  • możliwość wyjazdów służbowych do Niemiec.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie cv na adres: katarzyna.klimecka@elbudprzemysl.pl