• Stanowisko: Koordynator proj. inwestycyjnych/ Inżynier budowy
  • Nazwa firmy: BS Deweloper Sp. z o.o.
  • Miasto: Rzeszów (podkarpackie)
  • Data dodania ogłoszenia: 3 lutego 2020, 15:53
  • Oferta nr 31441833

BS Deweloper Sp. z o.o., to spółka deweloperska prężnie rozwijająca się w branży rynku mieszkaniowego na terenie województwa podkarpackiego. Pracując z pasją i od początku do końca realizując własne projekty, czujemy się w pełni odpowiedzialni za to, co tworzymy. Stabilne zaplecze finansowe i wybór sprawdzonych wykonawców pozwalają na sprawne realizowanie kolejnych inwestycji deweloperskich.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Koordynator proj. inwestycyjnych/ Inżynier budowy
miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków obejmuje:

  • prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych,
  • koordynowanie oraz nadzór procesów inwestycyjnych od momentu powstania koncepcji poprzez sprawdzenie poprawności dokumentacji budowlanej, uczestnictwo w negocjacjach i wyborze wykonawców po przeprowadzenie procesu przekazania klientowi końcowemu,
  • analiza kosztorysów, przygotowywanie wycen,
  • odpowiedzialność za budżetowe, harmonogramowe parametry projektu,
  • składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku wykonawców i podwykonawców,
  • pełna współpraca z zespołem m.in. architektów, inspektorów, kierowników budów, inżynierów,
  • przeprowadzanie odbiorów częściowych i końcowych inwestycji,
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac przez wykonawców,

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek: budownictwo lub architektura),
  • minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości rynku budowlanego,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • dobrej znajomości programów AutoCad, Norma, MS Office,
  • dobrej organizacji pracy, terminowości i sumienności,
  • samodzielności w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach branżowych/zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki kontraktowe
  • samochód i niezbędne narzędzia pracy

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest BS Deweloper Sp. z o.o., z siedzibą w Świlcz, 36-072 Świlcza 474. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.